Skocz do zawartości

cinekpsk

Właściciel

Ostatnia wygrana cinekpsk w dniu 29 Październik 2018

Użytkownicy przyznają cinekpsk punkty reputacji!

Reputacja

24 Wspaniały

6 obserwujących

O cinekpsk

Ostatnie wizyty

726 wyświetleń profilu
 1. cinekpsk

  [SKRYPT] na pracę

  Jestem w stanie taką pracę wykonać, ale nie za darmo. Jeżeli chcesz to zapraszam na priv w celu omówienia szczegółów.
 2. cinekpsk

  Kajdanki

  Wersja 1.0.0

  Działające kajdanki, które każdy gracz może kupić w sklepie. Hasło do pliku: prologia.pl INSTRUKCJA INSTALACJI: 1. Pobierz plik i go wypakuj za pomocą WinRAR. 2. Wejdź w pliki swojego serwera i otwórz folder /resources/ 3. Wrzuć cały folder /handcuffs/ 4. Następnie w pliku 'server.cfg' dopisz linijkę: start handcuffs 5. Wejdź do bazy danych serwera i dodaj kajdanki jako item, możesz też użyć poniższego kodu: INSERT INTO `items` (`name`, `label`, `limit`) VALUES ('handcuffs', 'Kajdanki', 1) ; INSERT INTO `shops` (store, item, price) VALUES ('TwentyFourSeven','handcuffs',1500), ('RobsLiquor','handcuffs',1500), ('LTDgasoline','handcuffs',1500) ; INFO: Jeżeli chcesz zmienić cenę kajdanek, wystarczy że w miejsce 1500 wpiszesz inną kwotę.

  10,00 zł

 3. Wersja 1.0.0

  3 pobrania

  Pojazd wszystkim dobrze znany, ale tym razem w wersji ze zmienionym oznaczeniem. Hasło do pliku: prologia.pl INSTRUKCJA INSTALACJI: 1. Pobierz plik i go wypakuj za pomocą WinRAR. 2. Wejdź w pliki swojego serwera i otwórz folder /resources/ 3. Wrzuć cały folder /emscar/ 4. Następnie w pliku 'server.cfg' dopisz linijkę: start emscar INFO: Można zmienić nazwę folderu /emscar/ na inną, ale wtedy należy również zmienić linijkę z punktu 4.

  Darmowy

 4. Oto lista serwerów, które zostały wykonane przez Ekipę ProLogia: 1. 2. 3.
 5. Wersja 2.0.7

  0 pobrań

  Płatny skrypt na Skrzynki. Działa na wersji: 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13 - 1.13.2 OPIS: HQ - jedyna w swoim rodzaju, ma wszystko co potrzebujesz. Rodzaje i animacje - unikalne typy i animacje. System roszczeniowy - automagicznie obsługuje obsługę skrzynki offline lub przyznawanie nagród. Podgląd - pochwal się swoimi skrzyniami! Kliknij lewym przyciskiem myszy, aby wyświetlić podgląd, kliknij prawym przyciskiem, aby wygrać! Personalizacja - Od skrzynek po plik językowy, skonfiguruj go do swoich potrzeb! Język - po prostu utwórz swój własny plik językowy. System wagowy - unikalny system prawdopodobieństwa, który pozwala na łatwe dodawanie nagród. Polecenia - obsługuje niestandardową wtyczkę lub domyślne polecenia Minecrafta. Przedmioty - obsługuje niestandardowe integracje przedmiotów z głowami graczy, miksturami i wieloma innymi elementami. Pozwolenie - daj wyjątkowe nagrody za przyzwolenie oparte na nagrodach. Particle Effects - niestandardowe animacje cząstek.

  Darmowy

 6. Już w sobotę zostanie otwarty serwer FiveM z całkowicie nowym modem o nawie Genesis. Nie przegap takiego wydarzenia! Jeżeli chcesz być jednym z pierwszych graczy, złóż podanie na WhiteList już dziś. PODANIE NA WL Aby uzyskać więcej informacji o serwerze i modzie, zapraszamy do działu INFORMACJE Czekamy właśnie na Ciebie!
 7. DEALER POJAZDÓW Tylko dzisiaj (08.10.2018r) w naszym salonie samochód - Schafter V12 - w okazjonalnej cenie! Cena pojazdu w podstawowej wersji - 25.000 $ !!!
 8. do
  Koszt kursu - 10.000 $ Aby wyrobić sobie licencję, należy: - zgłosić się na egazmin/kurs, - wpłacić powyższą kwotę egzaminatorowi przed rozpoczęciem kursu, - poczekać około 24h na wyrobienie papierów. INFO: Tylko osoby z licencją pilota mogą pilotować samolot oraz helikopter.
 9. do
  Wydarzenie, w którym udział mogą brać jedynie osoby pełniące funkcję: - Szef organizacji/frakcji, - Osoby wyznaczone jako Testowy Admin. W piątek proszę się zgłosić do mnie w celu otrzymania większej ilości szczegółów. Tymczasem proszę potwierdzić obecność w tych godzinach.
×